Soroban biuro rachunkowe

Strona główna » biura rachunkowe warszawa » Soroban biuro rachunkowe

Lokalizacja i kontakt

Adres

Gwiaździsta 15A / 411, 01-651 Warszawa

GPS

52.2830678, 20.9811245

Telefon

Sieć

Założyliśmy SOROBAN, aby zrealizować koncept wsparcia przedsiębiorców w zakresie księgowo – kadrowo – płacowym przy jednoczesnej aktywizacji osób niepełnosprawnych. Stworzyliśmy pełnosprawny w pracy, kompetentny zespół księgowych, specjalistów od prowadzenia spraw kadrowych i naliczania wynagrodzeń, składający się z pracowników z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Dążymy do ideału e-biura doradczo – rachunkowo – kadrowego, działającego w formie elektronicznej przy wsparciu tzw. nowych technologii z zachowaniem zalet tradycyjnych biur księgowych. Cały czas staramy się rozwijać naszą firmę, dając szanse osobom niepełnosprawnym na pełnowartościową, satysfakcjonującą pracę.

Wierzymy w porządność – jako cechę działania porządnych ludzi, cechę motywującą nas do zawsze porządnej pracy na rzecz: klientów, pracowników i osób niepełnosprawnych.

Wierzymy, że nowe technologie zmniejszają, a czasem niwelują ograniczenia, jakie niektórzy z nas mają i że Internet, komputery, software, wola i umysł ludzki są w stanie zapobiegać społecznemu wykluczeniu osób nim zagrożonych w tym osób z niepełnosprawnością.

SOROBAN oferta biura rachunkowego

  • Usługi Księgowe
  • Usługi Kadrowe
  • Naliczanie wynagrodzeń
  • Dofinansowania PFRON
  • Obsługa spółek w KRS
  • Audyt wpłat na PFRON

Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *