ACARTUS biura rachunkowe

Strona główna » Biura rachunkowe Jastrzębie-Zdrój » ACARTUS biura rachunkowe

Lokalizacja i kontakt

Adres

11 Listopada 2 44-330 Jastrzębie-Zdrój

GPS

49.9501977, 18.5753959

Sieć

ACARTUS biura rachunkowe – Zapewniamy kompleksową obsługę księgową, kadrowo-płacową i podatkową dla firm. Specjalizujemy się w rozliczeniach zagranicznych – dla firm i osób prywatnych.

ACARTUS Biura Rachunkowe działają na rynku usług księgowych od 1995 r. Zapewniają kompleksową obsługę księgową, kadrowo-płacową i podatkową dla firm, specjalizując się w rozliczeniach zagranicznych – dla firm zagranicznych działających na rynku polskim oraz dla osób prywatnych pracujących za granicą i cudzoziemców zatrudnionych w Polsce. W 2011 r. Acartus SA zadebiutowała na rynku NewConnect zarządzanym przez Giełdę Papierów Wartościowych SA w Warszawie.

Obecnie ACARTUS to sieć biur rachunkowych z główną siedzibą w Jastrzębiu-Zdroju oraz filiami w Raciborzu i w Gdyni. Potwierdzeniem wysokiej jakości świadczonych usług jest wdrożony w 2010 r. i stale doskonalony system zarządzania jakością ISO (w zakresie obsługi księgowej, kadr, płac i doradztwa podatkowego) oraz pomyślna certyfikacja i przyjęcie w 2018 r. w poczet członków niezależnych Międzynarodowego Stowarzyszenia Księgowych BKR z siedzibą w Nowym Jorku. To jedyne biuro rachunkowe w Polsce zrzeszone w BKR.


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *